Ruhatisztítás   Ruhajavítás   Ruhaalakítás   Elérhetőség

Vonz a a ruhák, a design, a textilek?változatos, érdekes munka felpörget? Jó csapatban, családias környezetben, a belvárosban szeretnél dolgozni? Rugalmas munkaidőben, a kollégákkal, a beosztásokban 1-2 hétre előre megegyezve dolgozni?

Csapattag, vezető, vezérhangya pozíciót szeretnél elérni? Cégünk több évtizedes múlttal rendelkező (Anno 1923), belvárosi Szabósági-manufaktúra és Szolgáltató Centrum, jó megközelíthetőséggel, a Blaha Lujza térnél.

Adminisztratív, szervezési-szolgáltatásiprojekt menedzser és HR feladatok elvégzésére, jó megjelenésű, megbízható, agilis, határozott, céltudatos, vidám természetű, a munkájára igényes munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

  • Több évtizedes múlt – Anno 1923
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Természetbeni juttatások: képzések – az Élet iskolája, útiköltség térítés, ruha, heti masszázs
  • Versenyképes fizetés, akár vállalkozói szintű jövedelem

HR menedzser feladatai:

  • Feladat kiadások, munkalapokon
  • Heti/napi munkatervek, ütemezések, prioritások, egyeztetések
  • Betanítási anyagok készítése, új munkatársak betanítása,
  • Munkaköri leírások aktualizálása,
  • Munkatársak koordinálása, segítése, velük együtt dolgozva
  • Munkafolyamatok hatékonyságának fejlesztése, és minőségének ellenőrzése
  • Álláshirdetések feladása, webtartalom fejlesztése,
  • Személyügyi nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • HR szervezés területén min. 5 éves tapasztalat
  • Vezetői, szervezési rátermettség és az emberek kezelésében gyakorlat
  • Szolgáltatásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Munka kiadás/átvétel és napi/heti elszámoltatásban szerzett tapasztalat
  • Min. középszintű számítógépes ismeret és ügyviteli gyakorlat szükséges.

Előnyök

  • ruha-textilipari tapasztalat,
  • vállalkozói múlt
  • nyelvtudás

Jelöld meg a betanulási időre szóló nettó kezdő bérigényedet,és azt, hogy 1,5-3 év múlva mekkora jövedelmet szeretnél elérni

Textilklinika - Szolgáltató Centrum 1072. Bp., Akácfa u. 41.