Ruhatisztítás   Ruhajavítás   Ruhaalakítás   Elérhetőség

Gyesen lévő kismamákat és friss nyugdíjasokat keresünk adminisztratív feladatok ellátására. Munkaidő heti 20-30 óra (heti 3-4 nap).

Feladatok:
- telefonos ügyfélszolgálat - bejövő hívások fogadása és udvarias megválaszolása, az általános információk, gyakori kérdések - nyitva tartás stb. - elmondása
- árajánlat készítés meglévő minták alapján
- egyéb adminisztrációs feladat

Elvárások:
- Kereskedelemben, szolgáltatásban szerzett tapasztalat
- Legalább középiskolai végzettség
- Számítógép használat internet levelezés, Word, Excell stb.

Szükséges képességek:
- Célorientáltság
- Agilitás
- Jó szervezőkészség
- Pontosság, megbízhatóság
- Terhelhetőség, kitartás, elhivatottság
- többfelé figyelés képessége
- Kiváló helyesírás

Amit kínálunk:
- Belvárosi munkahely
- Családias légkör, jó csapat
- Rugalmas munkaidő
- Teljesítményarányos fizetés, betanulási pótlék az első 3 hónapban.
- A betanulási idő után heti eredménylista alapján prémium.

Jelentkezés lehetőleg arcképes önéletrajzzal és kísérő levéllel! Kérjük, írja meg a 3-6 hónap betanulási időre a minimum nettó fizetési igényét és azt is, hogy 1,5-3 év múlva mekkora jövedelmet szeretne elérni?